Preview Site (1.0.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး
