Preview Site (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ
