Preview Site (1.0.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى
