Preview Site (1.0.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Items
az: Elementlər

en: Domain
az: Domen

en: Key
az: Açar

en: Deleted
az: Silindi

en: Changed
az: Dəyişdi
