Preview Site (1.0.1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Log
kk: Журнал

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Region
kk: Аумақ

en: Created
kk: Құрылған

en: Items
kk: Элементтер

en: Deleted
kk: Жойылған
