Preview Site (1.0.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Log
bg: Регистър

en: Edit
bg: Редактирай

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Region
bg: Област на сайта

en: Created
bg: Създадено

en: Items
bg: Новини

en: Pending
bg: В изчакване

en: Key
bg: Ключ

en: Deleted
bg: Изтрито
