Preview Site (1.0.3) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།
