Preview Site (1.0.5) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Region
km: តំបន់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Items
km: ធាតុ

en: Domain
km: ដែន

en: Key
km: សំខាន់

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ
