Preview Site (1.1.0) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Region
id: Wilayah

en: Created
id: Dibuat

en: Pending
id: Tertunda

en: Key
id: Kunci

en: Deleted
id: Terhapus

en: Changed
id: Berubah

en: Failed
id: Gagal

en: Building
id: Bangunan

en: Public files
id: File untuk umum

en: Max age
id: Usia maksimal

en: Stale
id: Basi
