Preview Site (1.1.0) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Log
ja: ログ

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Region
ja: リージョン

en: Created
ja: 作成

en: Domain
ja: ドメイン

en: Pending
ja: 処理待ち

en: Key
ja: キー

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Changed
ja: 変更済

en: Failed
ja: 失敗

en: Deploy
ja: デプロイ

en: Building
ja: 構築

en: Expiry date
ja: 有効期限

en: Public files
ja: パブリックファイル

en: Max age
ja: 有効期間
