Preview Site (1.1.1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: Domain
da: Domæne

en: Pending
da: Afventer

en: Key
da: Nøgle

en: Deleted
da: Slettet

en: Changed
da: Ændret

en: Failed
da: Mislykkedes

en: Deploy
da: Udrul

en: Expiry date
da: Udløbsdato

en: Public files
da: Offentlige filer

en: Max age
da: Maksimal alder
