Preview Site (1.1.1) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Log
pt: Registo

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: View
pt: Mostrar

en: Region
pt: Região

en: Created
pt: Criado

en: Domain
pt: Domínio

en: Item count
pt: Contagem de itens

en: Pending
pt: Pendente

en: Key
pt: Chave

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Changed
pt: Alterado

en: Failed
pt: Falhou

en: Deploy
pt: Implementar

en: Building
pt: Construção

en: Expiry date
pt: Data de validade

en: Public files
pt: Ficheiros públicos

en: Secret
pt: Segredo

en: Max age
pt: Idade máxima
