Preview Site (1.1.1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: Region
sq: Sektori

en: Created
sq: Krijuar

en: Deleted
sq: Eleminuar
