Preview Site (1.1.2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Log
ast: Rexistru

en: Edit
ast: Editar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Region
ast: Rexón

en: Created
ast: Fechu

en: Domain
ast: Dominiu

en: Key
ast: Llave

en: Deleted
ast: Desaniciáu

en: Failed
ast: Falló
