Preview Site (1.1.2) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Log
eu: Log-a

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Region
eu: Atal

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Domain
eu: Domeinua

en: Key
eu: Giltza

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Public files
eu: Fitxategi publikoak
