Preview Site (1.1.2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Log
fr: Journal

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: View
fr: Voir

en: Region
fr: Région

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Domain
fr: Domaine

en: Item count
fr: Nombre d'élément

en: Pending
fr: En attente

en: Key
fr: Clef

en: Deleted
fr: Supprimé

en: Changed
fr: Modifié

en: Failed
fr: Échec

en: Deploy
fr: Déployer

en: Building
fr: Bâtiment

en: Expiry date
fr: Date d'expiration

en: Bucket
fr: Ensemble

en: Public files
fr: Fichiers publics

en: Max age
fr: Age maximum
