Preview Site (1.1.3) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Log
hi: गतिविधि संदेश

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: View
hi: देखें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Failed
hi: असफल हुआ

en: Deploy
hi: तैनात

en: Public files
hi: सार्वजनिक फ़ाइलें
