Preview Site (1.1.3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Log
lv: Žurnāls

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Region
lv: Reģions

en: Created
lv: Izveidots

en: Domain
lv: Domēns

en: Pending
lv: Gaida

en: Key
lv: Atslēga

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Changed
lv: Labots

en: Public files
lv: Publiski faili
