Preview Site (1.1.4) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Log
el: Ημερολόγιο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Region
el: Περιοχή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Key
el: Κλειδί

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Public files
el: Δημόσια αρχεία
