Preview Site (1.1.4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Log
he: יומן פעילות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Region
he: איזור

en: Created
he: נוצר

en: Domain
he: דומיין

en: Pending
he: ממתינות

en: Key
he: מפתח

en: Deleted
he: נמחק

en: Changed
he: השתנה

en: Failed
he: נכשל

en: Expiry date
he: תאריך תפוגה

en: Public files
he: קבצים ציבוריים
