Preview Site (1.1.4) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Log
lt: Įrašas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Region
lt: Sritis

en: Created
lt: Sukurta

en: Domain
lt: Domenas

en: Pending
lt: Laukiama

en: Key
lt: Raktas

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Changed
lt: Pakeista

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Public files
lt: Vieši failai
