Preview Site (1.1.4) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Domain
th: โดเมน

en: Key
th: คีย์

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Public files
th: ไฟล์สาธารณะ
