Preview Site (1.1.5) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Log
fi: Loki

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Region
fi: Alue

en: Created
fi: Luotu

en: Pending
fi: Odottaa

en: Key
fi: Avain

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: View logs
fi: Näytä lokit

en: Public files
fi: Julkiset tiedostot

en: Max age
fi: Maksimi-ikä
