Preview Site (1.1.5) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
