Preview Site (1.1.5) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
