Preview Site (1.1.5) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Log
vi: Bản ghi

en: Edit
vi: Sửa

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Region
vi: Vùng

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Domain
vi: Miền

en: Pending
vi: Đang treo

en: Key
vi: Khóa

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Failed
vi: Thất bại

en: Building
vi: Xây dựng

en: Public files
vi: Các tệp công cộng

en: Secret
vi: Mật
