Preview Site (1.1.6) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Log
be: Журнал

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Region
be: Рэгіён

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Domain
be: Дамен

en: Pending
be: Чакае

en: Key
be: Ключ

en: Deleted
be: Выдалена

en: Public files
be: Агульнадаступныя файлы
