Preview Site (1.1.6) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Region
tr: Bölge

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Key
tr: Anahtar

en: Deleted
tr: Silindi

en: Changed
tr: Değişti

en: Failed
tr: Hata oluştu

en: Deploy
tr: Dağıtım

en: Expiry date
tr: Bitiş tarihi

en: Public files
tr: Ortak dosyalar

en: Max age
tr: Yaş üst sınırı
