Preview Site (1.1.7) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Log
gu: નોંધણી

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Key
gu: ચાવી

en: Deleted
gu: કાઢી નાખેલું

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Failed
gu: નિષ્ફળ થયું

en: Public files
gu: જાહેર ફાઈલ
