Preview Site (1.1.7) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Log
hu: Napló

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Region
hu: Régió

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Item count
hu: Elemszám

en: Pending
hu: Függőben

en: Key
hu: Kulcs

en: Deleted
hu: Törölt

en: Changed
hu: Módosítva

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Deploy
hu: Élesítés

en: Building
hu: Felépítés

en: Expiry date
hu: Lejárat dátuma

en: Public files
hu: Nyilvános fájlok

en: Secret
hu: Titok

en: Max age
hu: Felső korhatár

en: build
hu: összeépítés

en: builds
hu: összeépítések
