Preview Site (1.1.7) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Log
si: ලොග එක

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Label
si: ලේබලය
