Preview Site (1.1.8) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Status
it: Stato

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Settings
it: Impostazioni

en: Label
it: Etichetta

en: View
it: Visualizza

en: Region
it: Regione

en: Number of items
it: Numero di elementi

en: Created
it: Creato

en: Domain
it: Dominio

en: Pending
it: In sospeso

en: Key
it: Chiave

en: Deleted
it: Eliminato

en: Changed
it: Modificato

en: Failed
it: Non riuscito

en: Building
it: Edificio

en: Public files
it: File pubblici

en: Max age
it: Età massima
