Preview Site (1.1.8) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Log
ro: Jurnal

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: View
ro: Afişează

en: Region
ro: Regiune

en: Created
ro: Creat

en: Domain
ro: Domeniu

en: Item count
ro: Număr valori

en: Pending
ro: În așteptare

en: Key
ro: Cheie

en: Deleted
ro: Şters

en: Changed
ro: Schimbat

en: Failed
ro: Eșuat

en: Public files
ro: Fișiere publice

en: Max age
ro: Vârstă maximă
