Preview Site (1.1.8) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Log
sv: Logg

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Domain
sv: Domän

en: Pending
sv: Väntar på

en: Key
sv: Nyckel

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Changed
sv: Ändrad

en: Failed
sv: Misslyckades

en: Deploy
sv: Distribuera

en: Building
sv: Byggnad

en: View logs
sv: Visa loggar

en: Bucket
sv: Hink

en: Public files
sv: Offentliga filer

en: Secret
sv: Hemlighet

en: Max age
sv: Äldsta ålder
