Prevnext (2.0.8) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Content
da: Indhold

en: Node
da: Indholdselement

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om
