Prevnext (2.0.8) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Previous
de: Vorherige

en: Next
de: Weiter

en: Content
de: Inhalt

en: Node
de: Beitrag

en: Other
de: Weitere

en: About
de: Über
