Prevnext (2.0.8) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Node
el: Κόμβος

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί
