Prevnext (2.0.8) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Content
es: Contenido

en: Node
es: Nodo

en: Other
es: Otro(s)

en: About
es: Acerca de
