Prevnext (2.0.8) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Content
eu: Edukia

en: Node
eu: Nodoa

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz
