Prevnext (2.0.8) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Content
fr: Contenu

en: Node
fr: Nœud

en: Other
fr: Autre

en: About
fr: À propos
