Prevnext (2.0.8) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Content
he: תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: Other
he: אחר

en: About
he: אודות
