Prevnext (2.0.8) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី
