Prevnext (2.0.8) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Content
lt: Turinys

en: Node
lt: Mazgas

en: Other
lt: Kiti

en: About
lt: Apie
