Prevnext (2.0.8) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
