Prevnext (2.0.8) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Content
fa: محتوا

en: Node
fa: محتوا

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره
