Prevnext (2.0.8) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Content
ro: Conținut

en: Node
ro: Nod

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre
