Prevnext (2.0.8) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Node
sv: Nod

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om
