Prevnext (2.0.8) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە
