Prevnext (2.0.8) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Content
uk: Вміст

en: Node
uk: Матеріал

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль
