Prevnext (2.0.9) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Content
ar: المحتوى

en: Node
ar: العقدة

en: Other
ar: آخر

en: About
ar: حول
